Psichoterapija - tai ne tai, ko jūs tikitės

3,50 €
Su mokesčiais

Olegas Lukjanovas

Kiekis

  • Saugus atsiskaitymas internetu Saugus atsiskaitymas internetu
  • Greitas prekių pristatymas Lietuvoje Greitas prekių pristatymas Lietuvoje

Knyga skiriama HEPI – humanistinės ir egzistencinės psichologijos institutui Birštone, Lietuvoje. Išleido Žmogaus psichologijos studija 2013 metais. Iš rusų kalbos vertė Timas Petraitis. Knygoje yra 64 puslapiai.

Ši nedidelė, bet turtinga prof. O. Lukjanovo knyga – apie psichoterapiją kaip ypatingą sustojimą, kai atsiveria galimybė kurti laiką pilnesniam, laisvesniam ir sėkmingesniam gyvenimui. Tai ypač svarbu dabar, kai daugelis žmonių tikisi kažką pakeisti savyje ar gyvenime, nestabdydami savo bėgimo nežinia kur.

Prof. Rimantas Kočiūnas, Humanistinės ir egzistencinės psichologijos institutas

Apie autorius: 

Olegas Lukjanovas. Psichologijos mokslų daktaras. Egzistencinis terapeutas. Rytų Europos egzistencinės terapijos asociacijos narys. Parašė knygas: „Psichoterapija – ne tai, ko laukiate“, „Psichologija – ne tai, apie ką galvojate“, „Identiteto paieškos – egzistencinė  patirtis išsilavinime“. Sukūrė autorinių seminarų sistemą tema „Psichologinės pagalbos praktika. Egzistencinis požiūris“. Inicijavo ir išvystė terapinio fechtavimosi koncepciją.

Andrejus Zverevas. Biologijos mokslų docentas. Tomsko universiteto Biologijos instituto absolventas ir darbuotojas. Biologas, programuotojas, keliautojas, menininkas.

 

Turinys

Pratarmė

Psichoterapija, apie kurią kalbama

Psichoterapija – tai ne tai, ko jūs tikitės. Teorija

Psichoterapija – tai ne tai, ko jūs tikitės. Praktika

Apie psichoterapiją, kuri jūsų laukia

Atsiprašymas

Išvados

AK00006
3 Prekės