• On sale!

Žiūrėti į saulę: kaip įveikti mirties baimę

€3.50
Tax included

Irvin Yalom

Quantity

  • Garanties sécurité (à modifier dans le module "Réassurance") Garanties sécurité (à modifier dans le module "Réassurance")
  • Politique de livraison (à modifier dans le module "Réassurance") Politique de livraison (à modifier dans le module "Réassurance")

Knygą išleido Žmogaus psichologijos studija 2008 metais. Iš anglų kalbos vertė Viktorija Labuckienė. Puslapių skaičius – 312.

Anotacija: Kai patiriame mirties siaubą ar regime košmarus, ką galime padaryti, kad baimė mūsų neparalyžiuotų, o jei mirties baimė užslėpta, kaip ją atpažinti? Ir ką daryti, kad tas susitikimas su mirties baime nesunaikintų gyvenimo tikslo, o pabudintų mus visaverčiam gyvenimui? Apie tai ši garsaus amerikiečių psichoterapeuto Irvingo Yalomo knyga. Nors nagrinėdamas egzistencinius klausimus jis pasitelkia tiek antikos filosofus, tiek garsius šiuolaikinės psichologijos atstovus, pasak jo, gydo ne teorija ar idėjos, gydo žmonių tarpusavio santykiai. 

Turinys

Įžanga ir padėka

1. Mirtina žaizda

2. Atpažinti mirties baimę

3. Pabudimas

4. Minčių galia

5. Mirties baimės įveika per tarpusavio ryšį

6. Mirties suvokimas: Atsiminimai

7. Mirties baimė psichoterapijoje:

Patarimai psichoterapeutams

Epilogas

Paaiškinimai

Apie autorių

Skaitytojo vadovas

Rodyklė

Autoriaus įvadas:  Šis veikalas skirtas tik tolesniems moksliniams tyrimams, bendram supratimui ir aptarimui, jo tikslas anaiptol nėra rekomenduoti ar iškelti kokį nors metodą, ir juo nederėtų kliautis diagnozuojant konkretaus paciento ligą ar jį gydant. Leidėjas ir autorius nepretenduoja į tikslumą ir išsamumą ir neteikia jokių turinio garantijų. Kadangi atliekami nauji tyrimai, keičiasi medicinos įranga ir vyriausybės nuostatai, skaitytojas privalo peržiūrėti informaciją, pateikiamą vaisto, aparato ar prietaiso pakuotėje, ir atkreipti dėmesį į instrukcijos pakeitimus ar vartojimo indikacijas, taip pat į perspėjimus ir atsargumo priemones. Skaitytojai, kai tik reikia, turi tartis su specialistu. Tai, kad šiame veikale kaip citatos ar informacijos šaltinis nurodytas interneto tinklalapis, nereiškia, kad autorius ar leidėjas pritaria tos organizacijos ar interneto svetainės teikiamai informacijai ar rekomendacijoms. Skaitytojai turi nepamiršti, kad šioje knygoje išvardyti interneto tinklalapiai gali keistis ar pradingti. Jokie reklaminiai teiginiai apie šią knygą negali suteikti garantijų. Nei leidėjas, nei autorius nebūtų atsakingi už padarytą žalą. Žmonių vardai ir jų tapatybė šioje knygoje pakeisti, kartais iš kelių istorijų sukurta viena. Tačiau kiekvieno pasakojimo esmė atspindi autoriaus patirtį. Visi aprašyti pacientai skaitė autoriaus tekstą, bendradarbiavo keičiant tapatybę ir pritarė tokiems apibūdinimams.

8 Items